KİMİM BEN?

1994 yılında İzmir’de doğdum. Küçük yaşlardan itibaren bilgisayar teknolojileri ile iç içe büyüdüm. Sosyal medya reklam içeriği üretmeye başladıktan sonra Sosyal Medya Uzmanlığı ve Danışmanlığı kariyerime ilk adımı atmış oldum. Bu alanda ilerlemeler kaydettikten sonra Dijital Medya Ajansımı açtım. Ayrıca Dijital Strateji ve Yazarlık da yapmaktayım. Daha önce Turkcell, Hardware Plus dergibi ve çeşitli dergi/gazetelerde yazarlık yaptım. Temmuz 2017’de Uluslararası Sosyal Medya Derneği Ege Bölge başkanı seçildim. İşimde aktif olarak bir şeyler yapmayı seven birisi olarak kariyerimi sürdürüyorum.

 

Blog

REFERANSLAR

Linkedin Google

 

BAŞARILAR VE EĞİTİMLER

BAŞARILAR & EĞİTİMLER

2009

Seçkin Harita Oluşturucusu

Google

Google Haritalar uygulamasına katkılarımdan dolayı aldığım sertifika.

2015

Teşekkür Belgesi

Türk Kızılayı

Türk Kızılayı’na yapmış olduğum desteklerden dolayı o dönenim Kızılay Başkanı tarafından verilen belge.

2015

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası

Kariyet.net

Kariyer.net eğitim platformu üzerinden aldığım sosyal medya uzmanlığı eğitimini başarılı ile tamamlayıp, almaya hak kazandığım sertifika.

2015

Rotaract Hatıra Ormanı Sertifikası

Uluslararası Rotaract Kulubü

Rotaract kulubüne ücretsiz sosyal medya eğitimi vererek hatıra ormanına fidan dikilmesine katkı sağladığım için aldığım teşekkür belgesi.

2016

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Hootsuite

Sosyal medya yönetim platformu olan Hootsuite eğitimini başarı ile tamamladım.

2016

Eto’o Charity Match Teşekkür Plaketi

Eto’o Charity Match

İnsanlığa yardım için dünya futbol yıldızları tarafından düzenlenecek olan futbol maçına sağladığım katkılardan dolayı verile hatıra teşekkür plaketi.

2016

Uluslararası Kurultay Teşekkür Belgesi

4. Uluslararası Bilişim Hukuku Kurultayı

Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlen kurultaya eğitim veren kişi olarak katılarak destek olduğumdan dolayı aldığım teşekkür belgesi.

2016

Yılın En İyi Sosyal Medya Uzmanı Ödülü

Türkiye Gençlik Ödülleri

Yıl içerisinde yapmış olduğum işler ve göstermiş olduğum başarılar sayesinde ödül almaya layik görüldüğüm ödül töreni.

2016

Marka Pazarlamalası

Facebook

Facebook Blueprint eğitimini tamamlayabildiğim için kazandığım sertifika.

2016

1. Ulusal Maliye Kongresi Teşekkür Plaketi

Hacettepe Üniversitesi

Ulusal Maliye Kongresi’ne eğitim veren kişi olarak katılımımdan ve katkılarımdan dolayı verilen teşekkür plaketi.

2016

En İyi Sosyal Medya Uzmanı Ödülü

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 1. Medya Ödülleri

YBÜ tarafından düzenlenen 1. Medya Ödülleri ödül töreninde layık görüldüğüm ödül.

2017

Gençlik Özel Ödülü (Sosyal Medya Uzmanı)

Türkiye Gençlik Ödülleri

2016’dan 2017’yılına kadar başarılı bir şekilde yaptığım işlerden dolayı layik görüldüğüm ödür töreni.

2017

Uluslararası Sosyal Medya Derneği Ege Bölge Başkanlığı

Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED)

Türkiye merkezli ve dünyanın pekçok yerinde bulunan USMED’de yönetim kurulu kararı ile getirildiğim görev.

2018

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Teşekkür Plaketi

Bilişim Teknolojileri Kurumu (BTK) Etkinliği’18

Eğitim vermek amacıyla katılım gösterdiğim etklinkten teşekkür olarak verilen plaket.

2018

Bilişim Sektörüne Değer Katanlar Plaketi

Bilişimciler Derneği

Bilişimciler Gelecek 5.0 Zirvesi’ne ve Bilişim Sektörüne katmış olduğum değerlerden dolayı layik görüldüğüm plaket.

2018

En iyi Sosyal Medya Uzmanı kategorisinde Altın Palmiye Ödülü

Altın Palmiye Ödülleri

2017-2018 tarihleri arasında kampanya fikirlerim, reklam yönetimlerim ve şirket olarak 2 sinema filmine imza atarak ödüle layik görüldüğüm ödül töreni.

2018

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

ClickMinded

ClickMinded, internet üzeri iş kolları eğitimleri için kurulmuş olan Global firmadır. Eğitimimi başarılı ile tamamladım.

2018

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Plaketi

İzmir Milli Eğitim Bakanlığı “İlham Veren Buluşmalar”

Milli Eğitim Bakanlığımızın düzenlediği İlham Veren Buluşmalar etkinliğine eğitim veren kişi olarak katılarak, katkı sağladığım için verilen teşekkür plaketi.

2018

Namık Kemal Lisesi Eğitim Plaketi

Namık Kemal Lisesi

Bilinçli İnternet Kullanımı ve Sosyal Medya konulu eğitime, eğitim veren kişi olarak katılımımdan dolayı verilen teşekkür plaketi.

2019

Yalova Sosyal Medya Zirvesi Teşekkür Plaketi

GENÇ USMED

Sosyal Medya Zirvesi’ne eğitim veren kişi olarak katılım sağladığımdan dolayı verilen plaket.

HİZMETLER

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Marka veya kişiler için hedef kitle tanıma ve doğru hedef kitleye ulaşabilmesi ile birlikte profesyonel bir şekilde sosyal ağları kullanma, yönetme fikirleri sunduğumuz bir danışmanlık hizmetidir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Marka veya kişilerin isteklerine uygun bir şekilde hedef kitlemizle etkileşim kurabileceğimiz yollarla içerik üretimi yaparak ve bu içeriklere reklam vererek sosyal medya hesaplarını yönettiğimiz bir hizmettir.

DİJİTAL MEDYA PLANLAMASI ve YÖNETİMİ

Marka veya kişilerin dijital ortamlarda istenilene uygun bir şekilde dijital planının yapılması, uygulanması ve yönetimin sağlanması.

İÇERİK ÜRETİMİ

Marka veya kişilerin istekleri doğrultusunda profesyonel bir şekilde içeriklerinin üretimini sağladığımız hizmet paketidir.

KAMPANYA & REKLAM YÖNETİMİ

Marka veya kişilerin kampanyalarını ya da reklamlarını iyileştirme ve geliştirmeye yönelik çalışma yaptığımız bir hizmettir. Bununla birlikte kampanya ve reklamlardan aynı bütçeye çok daha fazla verim alabilmekteyiz.

GROWTH HACKING

Standart reklam modelleri yerine farklı, yaratıcı ve agresif reklam stratejisi olan Growth yöntemi ile çok daha hızlı ve verimli sonuçlar elde edebiliriz. Fakat unutmayın ki normalinden daha hızlı gitmemiz durumunda yoldaki çukurları göremeyebiliriz 🙂

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Marka veya şahıs şirketleri için isteğe uygun logo, maskot, tişört, kalem, bardak, dosya, kartvizit gibi şirketimizin kurumsal yüzü için üretilebilecek tüm promosyon ürünlerinin tasarımların yapılması. (İstenilirse baskının yapılması)

WEB TASARIMI

Marka veya kişilerin isteklerine uygun bir şekilde İnternet ortamındaki kimliklerini ya da dükkanlarını yani internet sitelerinin tasarımlarını yapıyoruz.

RENK ANALİZİ

İnternet üzerinden yapacak olduğumuz kampanyalar ve reklamlardan nasıl bir sonuç alacağız? İnsanlar bu içerikleri beğenecek mi? İnsanalar bu içeriklerimizde önce hangi kısıma bakacaklar?
İşte tam bu soruların cevapları için geliştirmiş olduğumuz yapay zeka sistemi sayesinde yapılan içeriklerin renk analizlerini yaparak, renk analiz raporlaması sunuyoruz. Yapılan çalışmaların bekleneni vermesi için geliştirmiş olduğumuz bu sistem ile normalinden %+60 oranla daha fazla verim alıyoruz. Yüksek bütçeli reklamlar ve büyük kampanya içerikleri için verimsiz reklamcılığı %+60 azaltmış oluyoruz.

SEO ÇALIŞMASI

Marka veya kişilerin websitelerinin Google arama motorundan doğal yolla daha fazla trafik alması için yapılan çalışmadır. Örneğin bir haber siteniz var. Bu haber sitesini “sokak röportajları” kelimesinde google ilk sayfalarda çıkmasını istiyorsunuz. Bu isteğinizi ancak SEO çalışması ile ya da Google Reklamları ile yapabilirsiniz. Fakat Google reklamları ücret ödemediğinizde sitenizi ilk sıradan kaldırır. Fakat SEO hizmeti ile doğal bir yolla Google aramalarında ilk sayfalarda çıkmış olursunuz.

AFTER EFFECT & VFX (GÖRSEL EFEKT)

Marka veya kişilerin prodüksiyon işlerinde kullanabilmesi için isteğe uygun bir şekilde hazırladığımız görsel efektler hizmetidir. Bu hizmet kategorisinde Logo intro, hareketli geçişler, hareketli içerikler, hareketlı sunumlar ya da klip&filmleriniz için efektler yaptırabilirsiniz.

REKLAM FİLMİ & PRODÜKSİYON (DRONE MEVCUTTUR)

Marka veya kişilerin reklam filmlerine, promosyon videolarına, belgesel çekimlerine ya da klip çekimlerine ihtiyaç duyması durumunda profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

İLETİŞİM

Lütfen herhangi bir konuda benimle iletişime geçmekten çekinmeyin 😉

BENİ TAKİP ET!

BANA ULAŞIN!


info@alaattincagil.com

– Biz hazırız! Ya siz? 🙂

Johnny Doe